Szünetmentes tápegység, 1200VA, 230V, USB, AVR, torony, EATON "5E1200UD"
KezdőlapTechnológiaTechnológiai kiegészítőkSzünetmentes tápegységekSzünetmentes tápegység, 1200VA, 230V, USB, AVR, torony, EATON "5E1200UD"
EATON
Márka: EATON
Cikkszám: EUPS5E1200UD
Csomagolási egység: db
Elérhetőség: 3-4 munkanap, csak rendelésre
bruttó
Termék nyomtatási nézeteTermék nyomtatási nézete
db
KosárbaKosárbaKosárba
Tegye hozzá a kedvencekhez!Tegye hozzá a kedvencekhez!
Összehasonlítóba teszÖsszehasonlítóba tesz
0 Értékelés
Még nem érkezett értékelés.0
Leírás
Specifikáció
Szünetmentes tápegység Line-interaktív kapcsolódással, automatikus feszültségszabályozás (AVR)
-kivitel: torony
-USB
-bemeneti csatlakozó: Schuko
-kimeneti csatlakozó: Schuko
-kimeneti csatlakozók száma: 4
-kimeneti teljesítmény: 1200 VA
-beépített adatvonal-védelem: van
-méretek: 330 x 180 x 133 mm (mé x ma x szé)
-súlya: 8,37 kg
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Eaton Industries Kft.
1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.
rendelhungary@eaton.com
https://www.eaton.com/hu/hu-hu.html
Alcsoport
torony
Teljesítmény (W)
1200 W